TÝM

KDO JSME?

JSME HLAVNĚ RODIČE DĚTÍ, KTEŘÍ CHTĚJÍ VZDĚLÁVÁNÍ SVÝCH DĚTÍ JINAK. VENKU, V PARTNERSKÉM PROSTŘEDÍ, KDE SE VZÁJEMNĚ RESPEKTUJEME, JSME SI ROVNI A JE NÁM SPOLU DOBŘE. 


ANET

zakladatelka, průvodkyně - momentálně průvodce u domškoláků - ČT,PÁ

Pracovala jsem jako vedoucí a sociální pracovník pro dospělé lidi s mentálním postižením. Věnovala jsem se konceptu SNOEZELEN, multisenzorické prostředí, kde je jednou z metod vzdělávání prostřednictvím zážitků, všemi smysly. 

 Po narození našich dcer se moje pozornost obrátila k nim, k naplňování jejich potřeb, hledání vzájemné rovnováhy a studiu. Velmi mě baví vzdělávat děti jinak, obě moje dcery uměly znakovat jako batolata, zajímám se o to, jak dětem vizualizovat.

Baví mě práce s lidmi, ráda běhám s dětmi po lese, pečuji o zvířata, studuji. S manželem a dcerami máme biofarmu, kde se pasou ovečky, krávy, prasátka a další zvířectvo.

Pokud budete psát na školkový e-mail, případně volat, pravděpodobně budete mluvit se mnou :-) V našem spolku působím jako koordinátor, pracuji na pedagogickém konceptu a realizaci projektu. Těším se na Vás a Vaše děti.

VERČA 

zakladatelka, občas průvodkyně u menších dětí - PO - ST

V dětství jsem veškerý svůj volný čas trávila v lese, kde jsme spolu se sourozenci běhali, stavěli bunkry, hráli hry a pozorovali divoká zvířata. Během studia na gymnáziu jsem pomáhala pořádat jezdecké pobyty a tábory pro děti. Při studiu na VŠ v Brně jsem aktivně působila ve skautském oddíle a brigádně hlídala malé děti. Vystudovala jsem obor lesní inženýrství. 
Jsem maminkou dvou úžasných, malých, velkých učitelů. Snažím se o nevýchovný přístup a respektující komunikaci, jak mi to jde, či nejde, mi děti každý den zrcadlí :) Ráda s dětmi pracuji na naší zahrádce, chodíme do lesa, jezdíme na výlety a cestujeme. Zajímám se o to, co pěstuji a co jíme, o půdu z níž vše vychází, o ekologii, netoxickou domácnost a jak být soběstační. Ve volném čase jezdím na koních.

Chtěla bych, aby mé i další děti měly možnost běhat v lese, poznávat přírodu a skrze ni se učit. Moc ráda tam budu s nimi a budu odpovídat na jejich zvídavé proč.  Ve spolku pracuji na realizaci projektu.


VĚRKA

průvodce u menších dětí PO-ST

ADÉLKA

koordinátorka