POMOC A DARY

 JAK JE TO S FINANČNÍMI PROSTŘEDKY V LESNÍM KLUBU

Příjmy z úhrad školkovného slouží k pokrytí platů průvodců. Momentálně máme 4 průvodce, kteří zajišťují veškerý chod spolku. Lesní kluby nemají další finanční podporu. Snažíme se pro chod zařízení získat dary od sponzorů, uvítáme práci dobrovolníků, věcné dary, ale podpoří nás v naší práci i slovní podpora a milý úsměv.


DOBROVOLNICTVÍ

V případě, že se chcete jakkoliv podílet na nové vznikající službě v Novém Jičíně, ozvěte se nám. Rádi si s Vámi popovídáme, případně poskytneme další informace. 


FINANČNÍ DARY

V případě, že chcete přispět na vznik či provoz spolku Na Mechu, můžete na číslo účtu 2801911188/2010 (Fio banka), případně se nám ozvěte a domluvíme se. Můžeme Vám také nabídnout darovací smlouvu. 


VĚCNÉ DARY

výtvarné potřeby - štětce, kelímky, barvy, pastelky, fixy, voskovky, apod. 

hudební pomůcky - triangl, hudební dřívka, bubínky, činelky, apod.

výbava na zahradu pro děti - lopata, lopatka, hrábě, rýče, kolečka, kyblíky, apod.

výbava do ovocného sadu - lana, lopatky, hrábě, pneumatiky, dřevěné laťky, hřebíky, zahradní nábytek, staré vybavení kuchyně (pro dětskou venkovní kuchyňku), dřevěné palety, velké zavařovací sklenky (5l), staré ručníky

ostatní vybavení - Již tvoříme základy pro vzdělávací oblasti v naší škole, tak spoustu věcí využijeme. Může se nám hodit - mušle, oblázky, horniny a minerály, metry, stolní váhy, závaží, apod. můžete nás kontaktovat.